Základní informace

seznamte se s nimi předtím, než provedete kalkulaci.

Technotron-Metal, s. r.o., přední český výrobce, nabízí jedinečné hliníkové ploty s tahokovem a perforovanými výplněmi. Tyto ploty se stávají skutečným hitem díky své nízké hmotnosti, snadné instalaci a dlouhé životnosti materiálu takřka bez nutnosti údržby. Navíc, firma vyvinula vlastní konstrukční hliníkový profil, což umožňuje zákazníkům vybírat z různých povrchových úprav, včetně práškového lakování ve spolupráci s dodavateli dodržujícími standard Qualicoat. Lze vybrat libovolný odstín RAL a dokončení buď v lesku, nebo matu.

Z našeho profilu jsou svařovány rámy osazené hliníkovými tahokovy, nebo laserem vypálenými plechy podle požadavků zákazníka. Takováto plotová pole jsou k dispozici s klasickou brankou, otočnou i nesenou posuvnou bránou, s elektrickým pohonem i bez něj. Z našeho systémového rámu lze sestavit nejen ploty, ale i další konstrukce jako dřevníky, garážová stání, ohrádky popelnic, a stěny přístřešků různých typů.

Pro zajištění správných rozměrů a předejití případným reklamacím realizujeme dodávky vždy na základě odsouhlasené výkresové dokumentace. Vy nám dodáte nákres (stačí ruční skica s hlavními rozměry), my vytvoříme výrobní dokumentaci a pošleme zpět k vašemu odsouhlasení zároveň s objednávkovým formulářem.

Navštivte naše prodejní centrum ve Frýdku-Místku pro zhlédnutí kvality provedení našich plotů nebo se podívejte na naši sekci GALERIE kde najdete více realizací.
Kontaktujte nás na tel: 601 365 730 nebo info@eplechy.cz

OBJEVTE ELEGANCI A ODOLNOST PLOTU Z TAHOKOVU

Odolnost, která překonává čas: TECHNOTRON-METAL ploty a brány z tahokovu jsou synonymem pro výjimečnou odolnost. Navržené, aby odolaly i těm nejdrsnějším povětrnostním podmínkám, naše řešení zajistí, že váš pozemek bude chráněný roky.

Elegantní design pro každý exteriér: Plotové systémy kombinují funkčnost s estetikou. Systém Creativity bude ladit se vzhledem vašeho domova nebo firmy.

Snadná Instalace: Naše produkty jsou navržené s ohledem na snadnou a rychlou instalaci. Ať už jste kutil nebo profesionál, zvládnete montáž bez problémů.

Bezúdržbové řešení: Užijte si pohled na svůj plot bez starostí o údržbu. Díky kvalitě tahokovu a odolné povrchové úpravě jsou plotové systémy od TECHNOTRON-METAL prakticky bezúdržbové.

Barva, která vydrží: Vyberte si z nabídky RAL barev, včetně elegantního antracitu (RAL 7016), který zůstane živý a intenzivní roky.

Proč plotový systém od TECHNOTRON-METAL

V TECHNOTRON-METAL najdete ideální řešení pro svůj domov nebo podnikání. Naši odborníci jsou připraveni Vám pomoci s výběrem a odpovědět na jakékoli dotazy.

Výroba na míru

Nechte svou fantazii pracovat naplno. Plotové prvky umíme vyrobit přesně na míru.

S námi ušetříte

Plotové výplně sami vyrábíme. Jako výrobci Vám tak dokážeme nabídnout nejlepší ceny.Jsme výrobci tahokovu i plotového systému.

Dovezeme až k Vám

Rádi Vám zajistíme dopravu až k Vám. Zboží si můžete také vyzvednout sami.

Vzorková prodejna

Navštivte naše prodejní centrum ve Frýdku-Místku (Příborská 1494).

Zobrazit mapu
Obchodní podmínky   •   Ochrana osobních údajů